@t7.official
come ooooooon

come ooooooon

@t7.official
AHOJ SPARŤANI 4/4

Sparta je momentálně silným jednotným klubem, který má po příchodu Františka Čupra do pozice generálního ředitele jasně nastavené procesy. A cíl nás všech, kteří ve Spartě pracujeme, je, aby se neustále rozvíjela a posouvala kupředu. Stejně tak je jednoznačně v plánu, aby se rozvíjel náš tým i naše zázemí, abychom naplnili naše ambice.
Na mém osobním mediálním obrazu mi nezáleží a mojí ambicí není držet se židle za každou cenu. Ale nepravdivé útoky a výmysly nemohu nechat bez povšimnutí. Moje jediná ambice je se Spartou vyhrávat. Abychom měli radost z naší práce my v klubu i naši fanoušci. Nebude se měnit nastavená strategie, tak jak se často v minulosti stávalo.
V roli sportovního ředitele nemůžete logicky být úspěšní se všemi hráči, protože jich hraje pouze 11 a vy přitom chcete mít kádr s 22 – 25 hráči. V týmu musí být konkurence a hráči si musejí šlapat na paty a vědět, že nikdo nemá nic jistého a že každý trénink i zápas musí každý makat vždy na plno.
Čili kritizujte mě a mé kroky, o kterých pochybujete. To je naprosto v pořádku. Já jsem se zodpovědnosti nikdy nezříkal. Ale dávejte prosím pozor na názory a spekulace některých samozvaných expertů, insiderů a dalších lidí, kteří se vás snaží přesvědčit, že mají z klubu zaručené informace. Věřte, že většinou správné informace nemají.
Budu se snažit být otevřenější a účastnit se například debat se sparťanskými fanoušky (v této těžké době je to ale složité), kde budu moct být otevřenější a konkrétnější.
Děkuju, že jste mi věnovali svůj čas a přečetli si to. Doufám, že se brzy uvidíme na stadionu a budeme se společně radovat ze sparťanských úspěchů, protože My jsme Sparta.
Nikdy se nevzdáme.
TR

AHOJ SPARŤANI 4/4 Sparta je momentálně silným jednotným klubem, který má po příchodu Františka Čupra do pozice generálního ředitele jasně nastavené procesy. A cíl nás všech, kteří ve Spartě pracujeme, je, aby se neustále rozvíjela a posouvala kupředu. Stejně tak je jednoznačně v plánu, aby se rozvíjel náš tým i naše zázemí, abychom naplnili naše ambice. Na mém osobním mediálním obrazu mi nezáleží a mojí ambicí není držet se židle za každou cenu. Ale nepravdivé útoky a výmysly nemohu nechat bez povšimnutí. Moje jediná ambice je se Spartou vyhrávat. Abychom měli radost z naší práce my v klubu i naši fanoušci. Nebude se měnit nastavená strategie, tak jak se často v minulosti stávalo. V roli sportovního ředitele nemůžete logicky být úspěšní se všemi hráči, protože jich hraje pouze 11 a vy přitom chcete mít kádr s 22 – 25 hráči. V týmu musí být konkurence a hráči si musejí šlapat na paty a vědět, že nikdo nemá nic jistého a že každý trénink i zápas musí každý makat vždy na plno. Čili kritizujte mě a mé kroky, o kterých pochybujete. To je naprosto v pořádku. Já jsem se zodpovědnosti nikdy nezříkal. Ale dávejte prosím pozor na názory a spekulace některých samozvaných expertů, insiderů a dalších lidí, kteří se vás snaží přesvědčit, že mají z klubu zaručené informace. Věřte, že většinou správné informace nemají. Budu se snažit být otevřenější a účastnit se například debat se sparťanskými fanoušky (v této těžké době je to ale složité), kde budu moct být otevřenější a konkrétnější. Děkuju, že jste mi věnovali svůj čas a přečetli si to. Doufám, že se brzy uvidíme na stadionu a budeme se společně radovat ze sparťanských úspěchů, protože My jsme Sparta. Nikdy se nevzdáme. TR

@t7.official
AHOJ SPARŤANI 3/4

Chtěl bych vám říct, že spekulace o údajných problémech mezi mnou a Pavlem Vrbou jsou zcela mimo. Stejně jako domněnky, že jsem ho jako trenéra nechtěl. Danielovi Křetínskému jsem Pavla Vrbu navrhl do pozice hlavního kouče já sám.
Rád bych, aby mi někdo vysvětlil pádné důvody pro to, abych spolupracoval s trenérem, se kterým bych přitom pracovat nechtěl. Proč bych dělal práci někde, kde bych věděl, že můj hlas není slyšet? Jaké by to prosím bylo pro člověka, který působil 16 let v Anglii a Německu? Proč bych potom měl nadále pokračovat ve funkci?
Oba máme s trenérem jedno společné, chceme vyhrávat. A věřím, že budeme.
Nenechávám do mých rozhodnutí promlouvat emoce, pocity a nerozhoduji se podle toho, co je dobré pro mě, ale v duchu toho, co si myslím, že je dobré pro Spartu. Moje osobní pocity dávám úplně stranou a pracuju s fakty. A podle mého názoru Sparta momentálně potřebuje Pavla Vrbu. Trenéra, který ví jak vyhrát, což už ve své trenérské kariéře mnohokrát ukázal.
Sám trenér vidí tým tak, že má dostatečnou kvalitu, aby splnil naše předsezónní cíle. Oba v týmu vidíme potenciál do budoucna. I proto Pavel Vrba nepřišel okamžitě s tím, že musíme mužstvo za každou cenu posílit. Je srozuměn s naší strategií, ví, jaké kroky jsme do teď udělali a proč a jaké kroky by měly nastat.
Co se týká financí, byli jsme hotoví za 15 minut. Jediný trenérův požadavek při vyjednávání byl přivést si dva asistenty, na které je zvyklý a dlouho s nimi spolupracuje. Trenér akceptoval náš první návrh, což svědčí o tom, že ho nejvíce zajímala hlavně sportovní stránka. Vidí tým, který má kvalitu, hráče se kterými může vyhrát a že ho zajímá rozvoj našeho týmu a strategie. Spekulace o jeho údajném milionovém platu jsou úplně mimo.

AHOJ SPARŤANI 3/4 Chtěl bych vám říct, že spekulace o údajných problémech mezi mnou a Pavlem Vrbou jsou zcela mimo. Stejně jako domněnky, že jsem ho jako trenéra nechtěl. Danielovi Křetínskému jsem Pavla Vrbu navrhl do pozice hlavního kouče já sám. Rád bych, aby mi někdo vysvětlil pádné důvody pro to, abych spolupracoval s trenérem, se kterým bych přitom pracovat nechtěl. Proč bych dělal práci někde, kde bych věděl, že můj hlas není slyšet Jaké by to prosím bylo pro člověka, který působil 16 let v Anglii a Německu Proč bych potom měl nadále pokračovat ve funkci Oba máme s trenérem jedno společné, chceme vyhrávat. A věřím, že budeme. Nenechávám do mých rozhodnutí promlouvat emoce, pocity a nerozhoduji se podle toho, co je dobré pro mě, ale v duchu toho, co si myslím, že je dobré pro Spartu. Moje osobní pocity dávám úplně stranou a pracuju s fakty. A podle mého názoru Sparta momentálně potřebuje Pavla Vrbu. Trenéra, který ví jak vyhrát, což už ve své trenérské kariéře mnohokrát ukázal. Sám trenér vidí tým tak, že má dostatečnou kvalitu, aby splnil naše předsezónní cíle. Oba v týmu vidíme potenciál do budoucna. I proto Pavel Vrba nepřišel okamžitě s tím, že musíme mužstvo za každou cenu posílit. Je srozuměn s naší strategií, ví, jaké kroky jsme do teď udělali a proč a jaké kroky by měly nastat. Co se týká financí, byli jsme hotoví za 15 minut. Jediný trenérův požadavek při vyjednávání byl přivést si dva asistenty, na které je zvyklý a dlouho s nimi spolupracuje. Trenér akceptoval náš první návrh, což svědčí o tom, že ho nejvíce zajímala hlavně sportovní stránka. Vidí tým, který má kvalitu, hráče se kterými může vyhrát a že ho zajímá rozvoj našeho týmu a strategie. Spekulace o jeho údajném milionovém platu jsou úplně mimo.

@t7.official
AHOJ SPARŤANI 2/4

Velkým tématem posledních dní byl Bořek Dočkal a jeho role. Bořek je kapitán Sparty. Je to role, která není jednoduchá. Je vůdčí osobnost týmu a může sehrát v celém procesu budování silného klubu stále velkou roli. Očekávám od něj, že bude dobrým lídrem týmu a mentorem pro mladé hráče, ať už bude v základní sestavě nebo ne. To samé platí pro všechny ostatní starší hráče, kteří když přicházeli, byli s touto rolí srozuměni.
Některé jsme přiváděli proto, aby přinesli zpět do týmu sparťanskou identitu, další pro jejich vítěznou mentalitu, zkušenosti a aby mladší hráči měli vedle koho růst. Všichni jsou dobří profesionálové, kteří chtějí vyhrávat a být úspěšní. Stejně tak od nich ještě více očekávám, že právě oni budou tahouny, o které se ti mladší budou moci opřít v těžkých chvílích. Stejně tak to v žádném případě neznamená, že mají místo v sestavě jisté a automaticky budou nastupovat v základní sestavě. Takové privilegium nemá a nikdy nebude mít žádný hráč. Hrát mají vždy ti nejlepší, ti, co si zaslouží hrát svojí kvalitou a každodenní prací a splňují trenérova a klubová kritéria.

AHOJ SPARŤANI 2/4 Velkým tématem posledních dní byl Bořek Dočkal a jeho role. Bořek je kapitán Sparty. Je to role, která není jednoduchá. Je vůdčí osobnost týmu a může sehrát v celém procesu budování silného klubu stále velkou roli. Očekávám od něj, že bude dobrým lídrem týmu a mentorem pro mladé hráče, ať už bude v základní sestavě nebo ne. To samé platí pro všechny ostatní starší hráče, kteří když přicházeli, byli s touto rolí srozuměni. Některé jsme přiváděli proto, aby přinesli zpět do týmu sparťanskou identitu, další pro jejich vítěznou mentalitu, zkušenosti a aby mladší hráči měli vedle koho růst. Všichni jsou dobří profesionálové, kteří chtějí vyhrávat a být úspěšní. Stejně tak od nich ještě více očekávám, že právě oni budou tahouny, o které se ti mladší budou moci opřít v těžkých chvílích. Stejně tak to v žádném případě neznamená, že mají místo v sestavě jisté a automaticky budou nastupovat v základní sestavě. Takové privilegium nemá a nikdy nebude mít žádný hráč. Hrát mají vždy ti nejlepší, ti, co si zaslouží hrát svojí kvalitou a každodenní prací a splňují trenérova a klubová kritéria.

@t7.official
AHOJ SPARŤANI 1/4
 
Sparťani, záměrně volím toto oslovení, protože tento vzkaz je určený vám. Když jsem se do Česka vracel, nebylo to proto, abych měnil český fotbal, ale můj zájem a cíl byl a je vyhrávat se Spartou trofeje. A pomoct vybudovat silnou Spartu, která bude stát na jasných základech a o které se bude moci v budoucnu opřít. Mým cílem je, abychom se v celkovém klubovém nastavení co nejvíce jak jen to půjde přiblížili evropským klubům.
Tyto kroky potřebují čas a já jsem od začátku mluvil zcela jasně o strategickém nastavení a jednotlivých krocích, které bude třeba udělat. A ty kroky se podle mě jednoznačně dějí. Pro někoho možná pomaleji, než by si představoval, ale posouváme se podle mě správným směrem.
Tento vzkaz nepíšu proto, že jsme teď dvakrát po sobě vyhráli, ale jako promyšlenou a s chladnou hlavou napsanou reakci na události posledních dnů a týdnů. Ocitli jsme se v prostředí, které bylo plné neuvěřitelných lží, spekulací, domněnek a „zaručených informací ze zaručených zdrojů“, které se začaly kolem Sparty i mě samotného vyskytovat.
Jak všichni víte, na trenérském postu trenéra Kotala vystřídal Pavel Vrba. Necítil jsem to jako vůbec jednoduché rozhodnutí, protože trenér Kotal odvedl ve Spartě dobrou práci. A chtěl bych mu za ni veřejně poděkovat.
Ale podle mě tým měl již delší dobu negativní výkonnostní trend a přestala v něm být energie. Spekulace o problémech v kabině, konfliktech hráčů s trenérem a odstřelení trenéra hráči jsou zcela mimo. Já jsem s týmem každý den a nedovolil bych, aby se něco takového stalo. Stejně tak s hráči nekonzultuji, kdo by měl být jejich nový trenér. Hráčům v žádném z jarních zápasů nelze upřít snaha a zaujetí, ale herní projev prostě nebyl dobrý. To, že je tým zdravý, jsme viděli v posledních dvou zápasech. Kluci jsou schopni otáčet nepříznivé stavy, a to dokáže jen tým, který táhne za jeden provaz a má charakter. S problémy mezi sebou by neměli šanci zápasy v Olomouci a s Karvinou otáčet.

AHOJ SPARŤANI 1/4 Sparťani, záměrně volím toto oslovení, protože tento vzkaz je určený vám. Když jsem se do Česka vracel, nebylo to proto, abych měnil český fotbal, ale můj zájem a cíl byl a je vyhrávat se Spartou trofeje. A pomoct vybudovat silnou Spartu, která bude stát na jasných základech a o které se bude moci v budoucnu opřít. Mým cílem je, abychom se v celkovém klubovém nastavení co nejvíce jak jen to půjde přiblížili evropským klubům. Tyto kroky potřebují čas a já jsem od začátku mluvil zcela jasně o strategickém nastavení a jednotlivých krocích, které bude třeba udělat. A ty kroky se podle mě jednoznačně dějí. Pro někoho možná pomaleji, než by si představoval, ale posouváme se podle mě správným směrem. Tento vzkaz nepíšu proto, že jsme teď dvakrát po sobě vyhráli, ale jako promyšlenou a s chladnou hlavou napsanou reakci na události posledních dnů a týdnů. Ocitli jsme se v prostředí, které bylo plné neuvěřitelných lží, spekulací, domněnek a „zaručených informací ze zaručených zdrojů“, které se začaly kolem Sparty i mě samotného vyskytovat. Jak všichni víte, na trenérském postu trenéra Kotala vystřídal Pavel Vrba. Necítil jsem to jako vůbec jednoduché rozhodnutí, protože trenér Kotal odvedl ve Spartě dobrou práci. A chtěl bych mu za ni veřejně poděkovat. Ale podle mě tým měl již delší dobu negativní výkonnostní trend a přestala v něm být energie. Spekulace o problémech v kabině, konfliktech hráčů s trenérem a odstřelení trenéra hráči jsou zcela mimo. Já jsem s týmem každý den a nedovolil bych, aby se něco takového stalo. Stejně tak s hráči nekonzultuji, kdo by měl být jejich nový trenér. Hráčům v žádném z jarních zápasů nelze upřít snaha a zaujetí, ale herní projev prostě nebyl dobrý. To, že je tým zdravý, jsme viděli v posledních dvou zápasech. Kluci jsou schopni otáčet nepříznivé stavy, a to dokáže jen tým, který táhne za jeden provaz a má charakter. S problémy mezi sebou by neměli šanci zápasy v Olomouci a s Karvinou otáčet.

@t7.official
RIP Diego... legends live forever

RIP Diego... legends live forever

@t7.official
Arsene Wenger inspired me in many ways. Will be rocking his trademark coat ? 3 points against Celtic yesterday? the coat will travel with me everywhere from now on ?

Arsene Wenger inspired me in many ways. Will be rocking his trademark coat 3 points against Celtic yesterday the coat will travel with me everywhere from now on

@t7.official
COYG

COYG

@t7.official
Cup winners 2020. This is just a start... lets keep on building together...on to the next one 
SPARTA

Cup winners 2020. This is just a start... lets keep on building together...on to the next one SPARTA

@t7.official
love you son happy birthday

love you son happy birthday

@t7.official
Happy new year everyone ?

Happy new year everyone

@t7.official
Děkuju za trpělivost a skvělou podporu, Sparťani! Celé léto vnímáme, kolik energie věnujete supportu kluků na hřišti i realizačního týmu.
Není samozřejmost, že za námi takhle stojíte v době, která pro nás ani pro vás není jednoduchá.
Vážím si toho ?

Děkuju za trpělivost a skvělou podporu, Sparťani! Celé léto vnímáme, kolik energie věnujete supportu kluků na hřišti i realizačního týmu. Není samozřejmost, že za námi takhle stojíte v době, která pro nás ani pro vás není jednoduchá. Vážím si toho

@t7.official
#gaiamesiah #votvirak ?

#gaiamesiah #votvirak